محل تبلیغات شما

Related image

مونتلا از رشد تیم خوشحال است و به شوخی امیدوار شد بالوتلی فردا بازی نکنه .

در دیدار هفته 8 سری ا ویولا در زمین برشیا بازی خواهد کرد .

صحبت های مونتلا " خوشبختانه چن پیروزی پیاپی را کسب کردیم و بازی های آینده نشان خواهد داد چقدر نسبت به گذشته پیشرفت کرده ایم . برشیا برابر ناپولی و یووه خوب بازی کرد و از این رو رویارویی با آنها سخت خواهد بود .

وی همچنین به رشد ویولا در چن هفته گذشته اشاره کرد و گفت " پیشرفت تیم زودتر و بیشتر از آن چیزی بود که تصورش را داشتم . چندین بازیکن تیم عوض شده اند و تعدادی از بازیکنان هنوز درخشش خودشان را نشان نداده اند .

ریبری ؟ اینکه با نزدیک شدن به 37 سال سن در جناحین سرک می کشد فوق العاده است . او از بازی اش لذت می برد و امیدوارم همچنان درخشش خوبی داشته باشد .

از مونتلا درباره خطر اینکه تونالی برای تیم بیشتر است یا بالوتلی گفت : فکر می کنم بازیکنی چون بالوتلی که در خط حمله است خطر بیشتری نسبت به وسط دارد .

مونتلا برای دومین بار است که سکان تیم را بر عهده می گیرد . وی تحت مالکیت دلاواله به تیم آمد و توسط روکو کومیسو در سمتش ماندگار شد . مونلا در اینباره گفت " نمی خواهم نسبت به خانواده دلاواله که من را به اینجا آوردند بی احترامی کنم . کومیسو هیجان دوباره ای به تیم بخشیده تا باعث شود تیم احساس کند که تنها نیست . او جاه طلب است و به افکارش و ایتالیایی ها باور دارد  . ما به دنبال استعداد های ایتالیایی هستیم چون باعث می شود هویت محلی بیشتری داشته باشیم و فکر می کنم در تیم این اتفاق بیفتد .

برشیا و فیورنتینا فردا دوشنبه از هفته 8 سری آ ساعت 22 و 15 دقیقه در زمین برشیا به مصاف هم خواهند رفت . ویولا 11 امتیازی و برشیا 6 امتیازی است .

کیه زا با جریمه 2 هزار یورویی مواجه شد

مونتلا : انتظار رشد تیم به ابن سرعت را نداشتم

لورنزو ونوتی هافبک جوان تیم قراردادش را ا 2024 با باشگاه تمدید کرد

تیم ,بازی ,مونتلا ,برشیا ,هفته ,ویولا ,نسبت به ,ویولا در ,در زمین ,کرد و ,8 سری

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مقالات تخصصی طراحی سایت